Belépés 0

Netgear ProSAFE AXM761P10 10GBase-SR SFP+ csatlakozó (10db/csomag)

  • Gyártó: Netgear
  • Cikkszám: AXM761P10-10000S
  • Frissítve: 24 perce
  • Azonosító: #549053

Nincs készleten
36 hónap garancia
1 028 740 Ft (810 031 Ft + ÁFA)

Átvételi lehetőségek

Házhozszállítás futárszolgálattal
Ha most megrendeli Nincs készleten átveheti!
Szállítási díj: +2 858 Ft
Pick Pack Ponti átvételi
Ha most megrendeli, Pesten: Nincs készleten, Vidéken: Nincs készleten átveheti!
Szállítási díj: +2 858 Ft
GLS Ponti átvételi
Ha most megrendeli, Pesten: Nincs készleten, Vidéken: Nincs készleten átveheti!
Szállítási díj: +2 858 Ft
Személyes átvétel átvételi pontunkon
Ha most megrendeli Nincs készleten átveheti!

Termék10GBase-SR SFP+ csatlakozó
TermékkódAXM761P10-10000S
TermékcsaládProSAFE
Csatlakozó típusOptikai SFP+
Csatlakozó kivitelezése1x LC Duplex 10GBase-SR
Támogatott kábeltípus
  • Multimódusú optikai kábel
  • LC Duplex apa csatlakozó
  • 62.5/125 µm vagy 50/125 µm
Támogatott kábelhossz300 méter
Ethernet technológia10 Gigabit Ethernet
Hálózati technológia10GBase-SR
Különleges jellemzőHot-swappable
Magasság12.7 mm (0.5")
Szélesség12.7 mm (0.5")
Mélység55.9 mm (2.2")
Mennyiség/csomag10 db
KompatibilitásNetgear Switchek:
  • GSM72xxPS
  • GSM73xxS



Törekszünk a weboldalon megtalálható pontos és hiteles információk közlésére. Olykor, ezek tartalmazhatnak téves információkat: a képek tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban, egyes leírások vagy az árak előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak a gyártók által, vagy hibákat tartalmazhatnak. A jelzett szállítási idők külső tényezők miatt néhány esetben nem teljesülhetnek, nem tekinthetők véglegesnek.

Írjon véleményt a(z) Netgear ProSAFE AXM761P10 10GBase-SR SFP+ csatlakozó (10db/csomag) termékről!