Belépés 0

ZyXEL SFP-LX-10-D 1000Mbps miniGBIC modul

  • Gyártó: Zyxel
  • Cikkszám: 91-010-203001B
  • Frissítve: 22 perce
  • Azonosító: #429554

1 munkanapon belül elérhető
60 hónap garancia
54 620 Ft (43 007 Ft + ÁFA)

Átvételi lehetőségek

Házhozszállítás futárszolgálattal
Ha most megrendeli 2024.06.17 (hétfőn) átveheti!
Szállítási díj: +2 858 Ft
Pick Pack Ponti átvételi
Ha most megrendeli, Pesten: 2024.06.17 (hétfőn), Vidéken: 2024.06.18 (kedden) átveheti!
Szállítási díj: +2 858 Ft
GLS Ponti átvételi
Ha most megrendeli, Pesten: 2024.06.17 (hétfőn), Vidéken: 2024.06.18 (kedden) átveheti!
Szállítási díj: +2 858 Ft
Személyes átvétel átvételi pontunkon
Ha most megrendeli 2024.06.14 pénteken, 16:00 után átveheti!

Alapadatok

Típus:10/100Mbps és Gigabit Modulok

- LC csatlakozó felület

- 1310nm hullámhossz

- 10km-es hatótávolság

 

SFP-LX-10D:




Törekszünk a weboldalon megtalálható pontos és hiteles információk közlésére. Olykor, ezek tartalmazhatnak téves információkat: a képek tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban, egyes leírások vagy az árak előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak a gyártók által, vagy hibákat tartalmazhatnak. A jelzett szállítási idők külső tényezők miatt néhány esetben nem teljesülhetnek, nem tekinthetők véglegesnek.

Írjon véleményt a(z) ZyXEL SFP-LX-10-D 1000Mbps miniGBIC modul termékről!